Powrót do: Podłogi

Panele podłogowe


Panele podłogowe są coraz częściej wybierane jako alternatywa dla drewnianych. Coraz większa liczba osób pyta i interesuje się tym rodzajem podłogi. Coraz większa liczba osób również kupuje tego typu panele, mimo ich dość wysokiej ceny. Świadczyć może o tym czas realizacji zamówienia i oczekiwania na dostawę. Najlepiej wiedzą o tym ci, którzy są w trakcie remontu i zamówili sobie właśnie panele podłogowe (zobacz: wyroby z drewna). W domu lub mieszkaniu bałagan, a naszych podłóg nie ma.

podlogidrewnian23Dostawcy natomiast zbywają nas ciągłymi zapewnieniami, że zamówiony towar będzie do odebrania w przyszłym tygodniu. Dzieje się tak właśnie dlatego, że przy niektórych produktach i modelach popyt na panele podłogowe przewyższa ich podaż na rynku. Panele podłogowe produkowane są praktycznie tylko w Korei i Chinach. W Polsce mamy do czynienia wyłącznie z dystrybutorami, którzy pakują je do pudełek i sprzedają pod własnym szyldem. Jeśli okaże się, że dana firma ma niski stan magazynowy i będzie musiała importować dla nas panele podłogowe, to czas realizacji takiego zamówienia niewątpliwie będzie długi. Nie jest to tylko czas trwania procesu produkcyjnego, ale przede wszystkim czas transportu. Dlatego czasem bardziej opłaca się kupić panele podłogowe w marketach budowlanych.

podlogazdrewnaDzięki dużym stanom magazynowym podłoga jest dostępna praktycznie od ręki. Również jakość jest porównywalna, a często nawet identyczna, gdyż w praktyce towar sprzedawany pod różnymi markami pochodzi od tego samego producenta. Panele podłogowe są na pewno doskonałym wyborem, z którego będziemy zadowoleni przez długie lata. Jeśli jednak zależy nam na czasie i potrzebujemy podłogę na już to warto zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy