Powrót do: Klamki

Aluminiowe klamki z Kalisza - polecam


Jestem niedużym przedsiębiorcą z okolic Kalisza. Produkuję aluminiowe klamki , karnisze i wyposażenia łazienek. Do niedawna współpracowałem z chińską firmą oferująca bardzo tanie i dosyć dobre jakościowo wyroby z aluminium. Materiał może nie był najwyższej jakości ale nie był tez najgorszy. Miał być tani. W sam raz wyroby zrobione z chińskiego aluminium nadawały się do przemysłu.

surowiec2Pewnego dnia jak zwykle sprawdziłem transport wyrobów z aluminium i okazało się że nie jest już to co kiedyś. Licha jakość która nie spełniała już nawet podstawowych warunków ostatecznie przekonała mnie o zerwaniu stosunków z tym dostawcą. Zdecydowałem się na poszukiwania. Znalazłem w rodzinnym Kaliszu producenta. O tak! Wyroby z aluminium Kalisz okazały się strzałem w dziesiątkę. Dobra jakość i przystępna cena ostatecznie mnie przekonała do współpracy z tą firmą. Może nie są tak tani jak chińska firma lecz stosunek jakości do ceny w tym przypadku jest zdecydowanie na plus.

Moje produkty sprzedają się nadal bardzo dobrze a inwestycja w jakość naprawdę się opłaciła. Nikt nie zarzuci mi że używam tanich, chińskich materiałów. Postawiłem na polskiego kontrahenta i jest ok. Wyroby z aluminium Kalisz to naprawdę marka godna polecenia każdemu. Firma z Kalisza notuje w miesiącu bardzo wysokie obroty, co nie powinno nikogo dziwić. Świadczy to bowiem o wysokiej jakości świadczonych usług i dobrej jakości wykorzystywanego materiału. Wiele znanych firm zaopatruje się u nich w aluminium. Profesjonalizm i podejście do klienta to sprawa dla nich priorytetowa. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy