Powrót do: Klamki

Klamki - temat zawsze aktualny


W związku z licznymi ostatnio inwestycjami związanymi z budownictwem mieszkaniowym i jednorodzinnym zrodził się na rynku popyt na różne akcesoria wykończeniowe, takie jak panele czy parkiety, płytki, płyty regipsowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Również klamki stały się w ostatnim czasie przedmiotem szczególnego zainteresowania różnych hurtowni, marketów budowlanych, salonów sprzedaży oraz sklepów internetowych. Niektórzy nastawiają się na sprzedaż produktów jak najtańszych, inni zaś stawiają na wysoką jakość.

klamki2Firmy oferujące akcesoria drzwiowe oraz klamki konkurują ze sobą w różnych obszarach działalności takich jak nowoczesne systemy logistyczne zapewniające szybką dostawę klamki do odbiorcy, duże zapasy magazynowe, które sprawiają że zakupiony towar jest dostępny niemal od ręki. Firmy sprzedające klamki oferują również swoim odbiorcom kompleksową obsługę nie tylko przed ale i posprzedażową. Przed zakupem służą radą jakie klamki i akcesoria najlepiej będą pasować do naszych drzwi i wnętrza. Po zakupie natomiast proponują montaż klamki, szyldu i zamków i późniejsze usługi serwisowe i konserwacyjne.

Zdarza się również, że do kilku lub nawet kilkunastu dni możemy zwrócić zakupiony towar lub wymienić go na inny, jeśli uznamy, że ten konkretny nie spełnia naszych oczekiwań. Niektóre przedsiębiorstwa sprzedające klamki proponują także pomoc techniczną działającą 24 godziny na dobę. Nie jest to tylko i wyłącznie telefoniczna porada, ale również przyjazd tzw. Pogotowia zamkowego. Można więc zauważyć, że bariery wejścia w ten konkretny segment rynku są silne, a poprzeczka zawieszona jest dość wysoko.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy